Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olimpiada o Rodzinie

Olimpiada o Rodzinie

Opublikowano: 08-11-2017

8 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się szkolny etap Olimpiady o Rodzinie. W rywalizacji wzięło udział 14 uczniów podzielonych na 7 dwuosobowych zespołów. Uczestnicy zmagali się z pytaniami testowymi dotyczącymi problematyki małżeństwa i rodziny.
Komisja w składzie: wicedyrektor szkoły – Katarzyna Chamerska, panie Magdalena Kozłowska i Beata Bartoś po sprawdzeniu wyników testów wyłoniła zwycięzców etapu szkolnego. Zostali nimi uczniowie klasy 1Ebs: Jakub Kolberg i Radosław Bartoszek. Uczniowie zakwalifikowali się do drugiego regionalnego etapu olimpiady. Gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー