Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Opublikowano: 02-12-2019

2 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się kolejny szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, do którego przystąpili uczniowie klas drugich Technikum.

Konkurs jest zwieńczeniem projektu edukacyjnego pod patronatem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i dotyczy wiadomości z czterech lekcji ZUS: „Świadomy-zawsze ubezpieczony”, „Co Ci się należy, kiedy płacisz składki”, „Renty i emerytury” oraz  „E-ZUS czyli firma pod ręką”.

Zdobyta wiedza, kształcąc kompetencje kluczowe, jednocześnie  wpływa na świadomość młodzieży, która uczy się bycia odpowiedzialnym wobec osób, które przynależą do innych pokoleń (zasada solidaryzmu społecznego), a ponadto daje praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom  w szybko zmieniającej się rzeczywistości społecznej i gospodarczej.

Koordynatorem Olimpiady była: Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー