Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach

Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach

Opublikowano: 27-11-2018

27 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się  szkolny etap Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach, do której przystąpili uczniowie klas drugich Technikum.
Konkurs jest zwieńczeniem projektu edukacyjnego pod patronatem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i dotyczył wiadomości z czterech lekcji ZUS: “Świadomy-zawsze ubezpieczony”, “Co Ci się należy, gdy opłacasz składki”, “Emerytura-twoja przyszłość w Twoich rekach” i  “e-ZUS czyli firma pod ręką”. Zdobyta wiedza, kształcąc kompetencje kluczowe, umożliwi uczniom sprawne funkcjonowanie w szybko zmieniającej się rzeczywistości społecznej i gospodarczej.

Koordynatorami Olimpiady były: Beata Bartoś i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー