Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olimpiada Wiedzy Technicznej

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Opublikowano: 21-10-2017

Informujemy, że 20 października 2017 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbędzie się 44. edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej. Zajęcie wysokiego miejsca w Olimpiadzie daje możliwość zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego oraz egzaminów wstępnych na studia. Olimpiada jest rozgrywana w 2 grupach tematycznych: mechaniczno-budowlanej i elektryczno-elektronicznej.
Uczniowie chętni do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, proszeni są o zgłaszanie się do organizatorów etapu szkolnego: pana Kazimierza Szymańskiego i pana Wiesława Stępniaka – do 20 października 2017. 18 października o godzinie 14.00 w pracowni szkolnej odbędzie się spotkanie, podczas którego koordynatorzy zaprezentują przykładowe testy z zakresu, który obejmuje Olimpiada. Zapraszamy!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー