Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olimpiada Wiedzy Technicznej

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Opublikowano: 11-01-2017

21 października 2016 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został przeprowadzony szkolny etap Olimpiady Wiedzy Technicznej. Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas: 3Ea, 4Ea, 4Eb i 4M. Zadanie uczestników polegało na rozwiązaniu 15 zadań testowych oraz 6 zadań z treścią. Wszystkie zadania dotyczyły ogólnej wiedzy technicznej, w tym elektrycznej i mechanicznej. Największą liczbę punktów uzyskał uczeń klasy 4Eb Bartłomiej Orzoł, który tym zwycięstwem zapewnił sobie start w okręgowym etapie Olimpiady.
Zawody Okręgowe XLIII OWT zostały przeprowadzone w siedzibie NOT w Olsztynie w środę 11 stycznia 2017 r. Bartkowi życzymy dobrego wyniku i udziału w etapie centralnym.
Olimpiada Wiedzy Technicznej ma już 43 lata. Od samego początku biorą w niej udział uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. W historii szkoły i Olimpiady dwóch uczniów „Energetyka” brało udział w Zawodach Centralnych OWT: w 1983 roku Dariusz Stecki oraz w 1992 roku Andrzej Szcześniak.
Szkolny etap Olimpiady Wiedzy Technicznej przygotował i przeprowadził pan Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー