Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Olsztyńskie Dni Nauki

Olsztyńskie Dni Nauki

Opublikowano: 19-02-2020

19 lutego 2020 r. klasa 1 MaG uczestniczyła w lekcji muzealnej na Zamku Olsztyńskim. Wyjście młodzieży do Muzeum Warmii i Mazur zostało zorganizowane w związku z obchodami nowego święta państwowego – Dnia Nauki Polskiej. W dniu urodzin wielkiego astronoma młodzieży została przybliżona osoba, życie i działalność naukowa Mikołaja Kopernika, ze szczególnym uwzględnieniem okresu spędzonego w Olsztynie. Tematem spotkania z przewodnikiem były „Ciekawostki muzealne szlaku Kopernika”, ale oczywiście możne było również obejrzeć aktualne wystawy prac prezentowanych na zamku przez warmińskich artystów, a także poszerzyć swoją wiedzę związaną z historią tego miejsca.

Opiekunkami wyjścia były: p. Monika Pęgier i p. Agnieszka Wirchanowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー