Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Olsztyńskie obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Olsztyńskie obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Opublikowano: 01-09-2019

1 września 2019 roku poczet sztandarowy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z Panią Wicedyrektor Wandą Piwońską-Kosiorek i panem Sławomirem Raczyńskim brał udział w miejskich uroczystościach związanych z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej.
W uroczystościach wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej, samorządowcy, służby mundurowe, przedstawiciele środowisk kombatanckich oraz olsztyńskich szkół.
W programie uroczystości znalazło się m.in.: odegranie hymnu państwowego, przemówienia okolicznościowe, modlitwa za żołnierzy poległych w II wojnie światowej oraz składanie kwiatów i zniczy przed pomnikiem Armii Krajowej.

Relacja na Olsztyn24: https://www.olsztyn24.com/tv/8829-obchody-80-rocznicy-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-w-olsztynie.html

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー