Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olsztyńskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Olsztyńskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Opublikowano: 11-11-2018

11 listopada 2018 roku odbyły się uroczystości państwowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w intencji ojczyzny w Bazylice konkatedralnej św. Jakuba w Olsztynie. Następnie odbył się przemarsz na Plac Solidarności kolumny złożonej z kompanii honorowych służb mundurowych, harcerzy, organizacji kombatanckich i społeczeństwa. Podczas uroczystości na Placu Solidarności pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny odbyły się wystąpienia okolicznościowe, apel pamięci, salwa honorowa i złożenie kwiatów. W uroczystościach wziął udział poczet sztandarowy Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. T. Kościuszki w Olsztynie, wicedyrektor szkoły pani Wanda Piwońska-Kosiorek oraz pan Zygmunt Piotrowicz – opiekun pocztu sztandarowego.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー