Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Olsztyńskie Targi Pracy

Olsztyńskie Targi Pracy

Opublikowano: 11-04-2017

11 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Bezrobociem. W tym właśnie dniu 39 uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych wzięło udział w Olsztyńskich Targach Pracy organizowanych w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie. Targi były organizowane przy współpracy: Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie.
Kilkudziesięciu pracodawców przedstawiło swoje oferty, od pracy w wyuczonym zawodzie do prac pomocowych czy sezonowych. Można było wypełniać formularze i składać CV oraz dopytać o szczegóły ofert.
Uczniowie zapoznali się z ofertami lokalnych pracodawców oraz agencji zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą, realizowane w ramach EURES, mieli możliwość porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i wzięli udział w debacie pt. „Edukacja w szkole zawodowej – odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Ostatnim punktem spotkania były warsztaty „Jaki jestem – odkrywanie własnego potencjału” oraz „Nowoczesne metody poszukiwania pracy”.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー