Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Otwarcie Centrum Badawczo Rozwojowego firmy ELTEL Networks Energetyka S.A.

Otwarcie Centrum Badawczo Rozwojowego firmy ELTEL Networks Energetyka S.A.

Opublikowano: 28-09-2017

Dnia 28 września 2017 roku dyrektor szkoły pani Ewa Kaliszuk i nauczyciel przedmiotów elektrycznych pan Andrzej Lange uczestniczyli w otwarciu Centrum Badawczo Rozwojowego firmy ELTEL Networks Energetyka S.A. Podczas uroczystego otwarcia zostały zaprezentowane pokazy szkoleń z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości w Centrum Szkoleniowym oraz pokazy prac na liniach elektroenergetycznych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Przedstawione zostały innowacyjne rozwiązania z zakresu projektowania linii wysoko napięciowych, modelowania pracy sieci elektroenergetycznej oraz obliczania w dowolnym miejscu wartości natężenia pola elektrycznego i magnetycznego wywołanego przez jedną lub kilka jednocześnie działających linii elektroenergetycznych. Firma Eltel od wielu lat współpracuje ze szkołą w obszarze kształcenia zawodowego i wspiera działania uczniów i nauczycieli. Mamy nadzieję, że społeczność „Energetyka” będzie miała również możliwość korzystania z Centrum.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー