Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Pani Hanna Niemira wyróżniona medalem im. Prof. Stanisława Fryzego

Pani Hanna Niemira wyróżniona medalem im. Prof. Stanisława Fryzego

Opublikowano: 10-06-2019

10 czerwca 2019 r. w sali konferencyjnej NOT w Olsztynie odbyła się konferencja szkoleniowa firmy Philips. Temat szkolenia sformułowano następująco : “PHILIPS – Technologia LED. Bezpieczeństwo fotobiologiczne. Produkty i aplikacje”.
Szkolenie prowadził Pan Radosław Weklar. W konferencji uczestniczyli członkowie Koła Miejskiego SEP w Olsztynie oraz uczniowie kl. 1Eb z Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie. Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały konferencyjne w wersji elektronicznej oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. Firma Philips była także fundatorem cateringu.
Współpraca z najstarszą polską organizacją techniczną stanowi szczególną nobilitację w procesie edukacji Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie. Uczniowie klas elektrycznych od ponad 10 lat uczestniczą w tego typu przedsięwzięciach, poszerzając zakres swojej wiedzy i umiejętności.
Konferencję poprzedziła miła i podniosła uroczystość wręczenia wyróżnień zasłużonym członkom Koła Miejskiego SEP w Olsztynie. Decyzją Zarządu Głównego Stowarzyszenia Elektryków Polskich Pani Hanna Niemira została wyróżniona medalem im. Prof. Stanisława Fryzego w uznaniu wybitnych i twórczych rezultatów pracy w dziedzinie elektryki. Decyzją Zarządu Oddziału Olsztyńskiego SEP pamiątkowe statuetki z okazji 100 – lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich otrzymali Panowie Andrzej Lange, Mirosław Zawadzki, Józef Ziółkowski, Adam Kraziński i Piotr Zalewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー