Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » ZSM-E i RMF FM razem, czyli patriotyczna lekcja czytania

ZSM-E i RMF FM razem, czyli patriotyczna lekcja czytania

Opublikowano: 09-11-2018

9 listopada 2018 roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie zorganizowali w Przedszkolu Miejskim nr 37 lekcję czytania “Energetyk czyta”, a okazją ku temu była 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościem specjalnym był pan Piotr Bułakowski – dziennikarz Radia RMF FM. Tematem spotkania była mała i wielka ojczyzna. Pan Piotr Bułakowski przeczytał legendę warmińską Ireny Kwintowej “Legenda o Łynie”, co było inspiracją do rozmów na temat treści Legendy, na temat Łyny i Olsztyna, a więc naszej małej ojczyzny. Drugą część zajęć stanowiło wykonanie przez przedszkolaków i uczniów ZSM-E wspólnych prac plastycznych nawiązujących do Święta Niepodległości.

Uczniowie biorący udział w lekcji: Dawid Drzewiński, Mateusz Grzeszczyk, Patryk Ordoński i Filip Schmidt – wszyscy z klasy 2Ea.

Organizatorzy i opiekunowie: Anna Niska i Piotr Konarzewski.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/energetyk-czyta-9-11-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー