Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Pierwszy etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Pierwszy etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 17-11-2021

17.11 2021 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Uczestniczyło w nim 21 dwuosobowych zespołów.

Celem Olimpiady jest przede wszystkim promowanie wartości małżeńsko-rodzinnych oraz zbliżanie się do wartości dobra, prawdy, przyjaźni i miłości. Założeniem Organizatora jest także rozwijanie umiejętności pracy w zespole, komunikowania oraz porozumiewania się.

Etap zawodów szkolnych polegał na rozwiązaniu przez uczestników testu wielokrotnego wyboru, składającego się z 30 pytań. Na tym etapie uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów prawa polskiego (w tym konkordatowego) dotyczącego w szczególności: małżeństwa i rodziny, możliwości pomocy osobom dotkniętych przemocą, praw i obowiązków rodziców oraz dzieci.

Największą ilość  punktów uzyskał zespół z klasy 2Eac- Kacper Nawrocki i Dawid Kotkiewicz.

Gratulujemy!

Organizator zawodów: Magdalena Kozłowska, Beata Bartoś, Monika Pęgier

rodz1 rodz2

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー