Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Podsumowanie projektu „WIELCY POLSCY MATEMATYCY I FIZYCY”

Podsumowanie projektu „WIELCY POLSCY MATEMATYCY I FIZYCY”

Opublikowano: 10-01-2020

10 stycznia 2020 r. sfinalizowano w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, ogłoszony w grudniu 2019 r., projekt edukacyjny pod hasłem „WIELCY POLSCY MATEMATYCY I FIZYCY”, podsumowujący w naszej szkole obchody Jubileuszowego Roku Matematyki.

Uczniowie musieli spojrzeć na nauki ścisłe oczami wyobraźni i uwiecznić swoje pomysły w formie plakatów i portfolio. Wszystko, co kojarzyło się z tematem projektu, w najróżniejszych formach i postaciach zostało przelane na papier.

Jury miało niełatwe zadanie, ale po długich konsultacjach i dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii plakat pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 1EbG – Kacper Krawczyk, a w kategorii portfolio Mateusz Zygmunt – uczeń klasy 1MaP.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w projekcie serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: Iwona Proniewska-Bombała, Monika Pęgier, Magdalena Staniszewska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー