Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Podziękowanie za wsparcie działań ZSM-E

Podziękowanie za wsparcie działań ZSM-E

Opublikowano: 29-01-2018

W związku z przygotowaniem do rozpoczęcia inwestycji w budynku warsztatów szkolnych ZSM-E składamy serdeczne podziękowania naszym Darczyńcom za wsparcieorganizacji dojazdu uczniów do obiektu zastępczego zlokalizowanego przy ul. Marii Zientary Malewskiej 65 w Olsztynie, w którym odbywać się będą w okresie od lutego 2018 r. do czerwca 2019 r. zajęcia praktycznej nauki zawodu. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do firmy EUROBET OLSZTYNEK Sp. z o.o., w szczególności Pana Piotra Rybickiego, za udostępnienie placu manewrowego oraz naprawę nawierzchni umożliwiającej wprowadzenie dla uczniów i pracowników komunikacji miejskiej oraz Firmie ELTEL ENERGETYKA S.A. w Olsztynie za przekazanie darowizny na sfinansowanie części kosztów poniesionych przez firmę EUROBET OLSZTYNEK.
W imieniu społeczności Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie
Dyrektor Szkoły
Ewa Kaliszuk

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー