Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Polska – nasza Ojczyzna droższa od innych

Polska – nasza Ojczyzna droższa od innych

Opublikowano: 25-11-2016

25 listopada 2016 r. odbył się w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uroczysty montaż słowno-muzyczny pod tytułem „Polska – nasza Ojczyzna droższa od innych”.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: dyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Olsztynie pani Barbara Antczak oraz dyrektor przedszkola im. Świętej Rodziny w Olsztynie pani Anna Rykowska. Realizacja akademii możliwa była dzięki współpracy nauczycieli i uczniów ZSM-E. Inicjatorem uroczystości była p. B. Bartoś. W montażu udział wzięły: p. R. Dawidczyk, p. E. Świerkocka, p. M. Kozłowska, p. G. Hołowieńko-Rożniecka, p. W. Piwońska-Kosiorek, p. A. Wirchanowicz, p. K. Chamerska oraz uczniowie klas: 1M, 2M, 2Ea, 3Ea. Głównym celem inscenizacji było ukazanie piękna i ducha narodu polskiego oraz wyjątkowość naszej ojczyzny. Przedstawione prezentacje multimedialne, interpretacje recytatorskie i muzyczne pozwoliły podkreślić i zrozumieć jak ważna jest ojczyzna dla wielu pokoleń Polaków, a szczególnie dla współczesnego młodego pokolenia. Uroczystość odbywała się w biało-czerwonej scenerii. Jej punktem wyjątkowym był występ najmłodszych gości – dzieci z przedszkola im. Świętej Rodziny w Olsztynie w strojach z czasów Księstwa Warszawskiego, które zaprezentowały się w przepięknym patriotycznym repertuarze. Dzieci przygotowały wychowawczynie: pani E. Końska i pani D. Komar.
„Polska – nasza Ojczyzna droższa od innych” to projekt, który łączy pokolenia, pokazuje, jakim wyjątkowym narodem jesteśmy i jak piękna jest nasza ojczyzna – Polska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー