Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Powiatowe eliminacje Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Powiatowe eliminacje Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Opublikowano: 19-04-2018

19 kwietnia 2018 r. odbyły się powiatowe eliminacje Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Wzięło w nim udział sześć drużyn. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością historii motoryzacji oraz umiejętnością jazdy motorowerem i samochodem po torze przeszkód. Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych z Olsztyna, a Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych, reprezentowany przez uczniów klasy 3M – Patryka Sławińskiego, Jakuba Górskiego i Damiana Szalpuka – zajął drugie miejsce.
Uczniów do turnieju przygotowali: p. Jerzy Piątczak i p. Andrzej Kończyk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー