Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Opublikowano: 27-04-2018

27 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się gala pożegnania maturzystów. Prowadzący – Wojciech Błaszczyk i Kacper Brzeziński – powitali wszystkich zebranych: panią dyrektor Ewę Kaliszuk, panią wicedyrektor Wandę Piwońską, panią wicedyrektor Katarzynę Chamerską, pana wicedyrektora Tomasza Końskiego, kierownika warsztatów szkolnych pana Wiesława Stępniaka oraz grono pedagogiczne i pracowników administracji i obsługi. Szczególnie ciepło powitali rodziców oraz tegorocznych maturzystów z wychowawcą panem Piotrem Konarzewskim.

Uroczystość akademii podkreśliły przemówienia pani dyrektor Ewy Kaliszuk i przewodniczącego Rady Rodziców pana Marka Dziekońskiego. Pani dyrektor nie tylko zwróciła się do uczniów, ale również złożyła podziękowania na ręce pani Ewy Kobus, pani Wioletty Januszko i pana Marka Dziekońskiego za okazaną życzliwość, pracę na rzecz szkoły i otwartość na jej potrzeby. Następnie głos zabrali przedstawiciele maturzystów – Dominik Januszko i Mariusz Pietrzak, a zwieńczeniem ich wystąpienia były podziękowania złożone na ręce pani dyrektor wraz z przygotowanym wspólnie z rodzicami tortem.
Kończący szkołę uczniowie byli przede wszystkim wybitnymi sportowcami. Zdobywali najwyższe laury nie tylko w Olsztynie, ale również w całym województwie, w takich dyscyplinach jak lekkoatletyka, piłka nożna, piłka siatkowa, ale przede wszystkich piłka ręczna. W tej kategorii nagrodzeni zostali: Tomasz Pasymowski, Dominik Januszko, Mariusz Pietrzak, Piotr Gromadzki, Łukasz Dziekoński, Mariusz Czajkowski, Jarosław Kuch i Kacper Łęgowski.
Doceniono również zaangażowanie społeczne klasy. Za działalność w poczcie sztandarowym, współorganizowaniu finałów WOŚP, udziale w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca, zbiórkach żywności i wielu innych projektach nagrodzono: Łukasza Dziekońskiego, Mariusza Pietrzaka, Michała Czajkowskiego, Pawła Szymańskiego, Jarosława Kucha i Piotra Gromadzkiego.
Tę część uroczystości zakończyło wręczenie upominków przez uczniów reprezentujących klasy trzecie oraz odczytanie życzeń w ich imieniu przez uczennicę Aleksandrę Krasnodębską.
Centralnym punktem uroczystości było wręczenie abiturientom świadectw ukończenia szkoły przez wychowawcę klasy 4Ea pana Piotra Konarzewskiego, który na zakończenie wygłosił pożegnalne przemówienie i skierował życzenia do swoich wychowanków.
Wydarzenie pozostawiło po sobie radość i nostalgię. Radość – ponieważ ten dzień był symbolicznym zwieńczeniem czteroletniego wspólnego wysiłku edukacyjnego i wychowawczego nauczycieli i uczniów. Pozostanie jednak również smutek i nostalgia związane z odejściem kolejnego rocznika absolwentów, który przez ostatnie cztery lata tworzył chlubne karty historii szkoły.

Przygotowanie uroczystości: Ewa Budzianowska, Katarzyna Ostowska, Katarzyna Chamerska, Wanda Piwońska, Ewa Kobus, Wioletta Januszko, Marek Dziekoński i Piotr Konarzewski.
Dokumentacja zdjęciowa: Jerzy Piątczak i Patryk Ordoński.

Zobacz zdjęcia w szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/pozegnanie-maturzystow-27-04-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー