Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Opublikowano: 28-04-2017

28 kwietnia 2017 r. odbyła się w ZSM-E w Olsztynie uroczysta gala, podczas której pożegnaliśmy kolejny rocznik naszych absolwentów. Prowadzący, w osobach Aleksandry Krasnodębskiej i Szymona Rojka, powitali gorąco wszystkich zebranych: Dyrekcję, grono pedagogiczne i pracowników szkoły, rodziców, ale szczególne względy okazali maturzystom i ich wychowawcom, paniom Wandzie Piwońskiej, Reginie Dawidczyk i panu Andrzejowi Siudzińskiemu.
Wydarzeniom takim jak to towarzyszą zwykle radość i nostalgia. Radość – ponieważ ten dzień był symbolicznym zwieńczeniem czteroletniego wspólnego wysiłku edukacyjnego i wychowawczego nauczycieli i uczniów. Szczęściem każdego nauczyciela jest możliwość towarzyszenia młodemu człowiekowi w jego rozwoju i doprowadzenia go do momentu – na co zwróciła uwagę w swoim przemówieniu Dyrektor olsztyńskiego „Energetyka” pani Ewa Kaliszuk – kiedy stanie się on dorosły i zacznie podejmować odpowiedzialne, dojrzałe decyzje. Pozostanie jednak również smutek i nostalgia związane z odejściem kolejnego rocznika absolwentów.
Ważnym punktem akademii było nagrodzenie przez przedstawicieli Rady Rodziców – pana Marka Dziekońskiego i panią Martę Grabowską – najlepszych absolwentów. Najlepszymi uczniami w całym cyklu kształcenia okazali się:
BARTŁOMIEJ ORZOŁ – średnia ocen 4,91
KACPER KOTOŃSKI – średnia ocen 4,82
ARTUR STAŃKO – średnia ocen 4,0
Nagrodzono również tych, którzy wyróżnili się doskonałą frekwencją – Adriana Olbera i Jaremę Rydzewskiego-Bączka.
Doceniono działalność maturzystów na rzecz dzieci i młodzieży Olsztyna w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Wyrazy uznania przyjęli: Bartłomiej Orzoł, Artur Stańko i Mateusz Borchert.
Dobre imię szkoły rozsławiali sportowcy. Podziękowania w tej kategorii odebrali: Wojciech Golks i Rafał Jabłoński.
Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych są znani od wielu lat jako wolontariusze, chętnie biorący udział w różnorakich akcjach społecznych. Za działalność charytatywną wyróżnieni zostali: Arkadiusz Antoń, Dawid Gawroński, Bartłomiej Orzoł, Dawid Horbacz, Paweł Bigus, Adam Łempicki, Sławomir Lasota, Krystian Zieliński, Paweł Gasiński, Przemysław Piechota, Michał Dziczek, Przemysław Omelańczuk i Konrad Pożarycki.
Centralnym punktem uroczystości było ostatnie odczytanie przez wychowawców klas list obecności i wręczenie wychowankom świadectw ukończenia szkoły.
Na zakończenie prowadzący złożyli absolwentom mnóstwo gorących życzeń – wielu powodów do cieszenia się sukcesami, umiejętności radzenia sobie z porażkami oraz takiej pracy, która sprawi radość i pozwoli żyć dostatnio.
Akademię przygotowali: Katarzyna Chamerska, Magdalena Kozłowska, Regina Dawidczyk i Grzegorz Zasadowski.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/akademia-pozegnania-maturzystow-2017/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー