Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Pożegnanie Pani Dyrektor ZSM-E w Olsztynie Ewy Kaliszuk

Pożegnanie Pani Dyrektor ZSM-E w Olsztynie Ewy Kaliszuk

Opublikowano: 21-02-2019

 

“Rzadko mamy wpływ na to, kto pojawia się w naszym życiu, ale czasami mamy szczęście”. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie takie szczęście miał, bo przez ostatnie 5 lat na jego czele stał wspaniały szef, wyjątkowy człowiek, osoba w pełni zaangażowana w budowę marki olsztyńskiego „Energetyka”.
21 lutego 2019 r. podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy Panią Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie Ewę Kaliszuk. Było uroczyście, wesoło i – co nieuniknione – nostalgicznie. Podczas akademii obejrzeliśmy przygotowaną przez uczniów kl. 2Ebs prezentację. Po niej przyszedł czas na muzyczne dedykacje, gratulacje i podziękowania oraz kwiaty, które wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Filip Schmidt i Mateusz Grzeszczyk. Zgromadzeni nagrodzili swojego dyrektora owacją na stojąco.
Organizatorami uroczystości byli: Samorząd Uczniowski, klasa 2Ebs, pani Magdalena Kozłowska i pani Beata Bartoś.

Pora na słowa pożegnania… „w życiu piękne są tylko chwile”, ale całe szczęście, że są. Z całego serca dziękujemy: za trud, poświęcenie i wytrwałość. Za to, że zawsze mogliśmy liczyć na uśmiech, dobre słowa i wsparcie. Z wielkim żalem te słowa zapisujemy… Życzymy wszystkiego dobrego, sukcesów i wielu radosnych chwil. Prosimy, aby w Pani pamięci pozostało o nas dobre wspomnienie, by w sercu pozostało wiele miłych uczuć. Prosimy o nas nie zapominać. Z trudem to wykrztusić trzeba… żegnamy i życzymy owocnej pracy w innym miejscu. Niech Olsztyn wie, to co Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych wie od dawna, że zyskuje osobę pełną pasji i zaangażowania.
Wspaniałej Pani Dyrektor Ewie Kaliszuk –
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
(Patryk Ordoński, Piotr Konarzewski)

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/pozegnanie-pani-dyrektor-ewy-kaliszuk-21-02-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー