Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » “Pracodawca przyjazny szkole”

“Pracodawca przyjazny szkole”

Opublikowano: 23-05-2018

23 maja 2018 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyła się piąta gala “Pracodawca przyjazny szkole”. W uroczystości brała udział delegacja Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie – pani Dyrektor Ewa Kaliszuk, pani Wicedyrektor Wanda Piwońska -Kosiorek oraz doradca zawodowy Sylwia Narbut wraz z uczniami – Radosławem Bartoszkiem, Jakubem Kolbergiem i Sebastianem Kulisem z klasy 1Ebs.
W branży mechanicznej nagrodę otrzymała firma Schwarte – Milfor, a statuetkę odebrała Pani Joanna Get Manager ds. Jakości i HR. Kapituła postanowiła dodatkowo wyróżnić firmę EUROBET Sp. z o.o. w Olsztynku za szczególne wsparcie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie w zakresie organizacji zajęć praktycznej nauki zawodu w związku z rozpoczęciem prac modernizacyjno-remontowych w warsztatach szkolnych Zespołu.

Statuetki Prezydenta Olsztyna „Pracodawca przyjazny szkole” są przyznawane każdego roku przedsiębiorcom i pracodawcom, których wkład w kształcenie zawodowe uczniów zasługują na szczególne wyróżnienie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー