Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Próbne egzaminy zawodowe

Próbne egzaminy zawodowe

Opublikowano: 02-06-2021

Dnia 28 maja odbył się w Pracowni elektrycznej Próbny Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie część praktyczna (Podstawa Programowa 2017). Nazwa kwalifikacji: Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Oznaczenie kwalifikacji: EE.05. W egzaminie uczestniczyli uczniowie klasy 3 Eab. Na podstawie załączonego schematu układu zasilania i sterowania jednofazowego silnika indukcyjnego należało wykonać łączenia, w wyniku których można było sterować zmianą kierunku wirowania silnika oraz wykonać pomiary w układzie zasilania i sterowania jednofazowego silnika indukcyjnego. Odczyty z mierników należało wpisać do tabeli pomiarowej. Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosił 180 minut. Organizatorami próbnego egzaminu praktycznego byli: A. Lange i A. Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー