Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Próbne zastosowanie zadań egzaminacyjnych

Próbne zastosowanie zadań egzaminacyjnych

Opublikowano: 08-04-2021

W ramach realizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną projektu „Rozwój banku zadań do egzaminu zawodowego” uczniowie klas kształcących się w zawodach technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających uczestniczą w próbnym zastosowaniu egzaminów zawodowych. Jest to znakomita okazja do sprawdzenia nabytej wiedzy i umiejętności w warunkach egzaminacyjnych pod czujnym okiem egzaminatora.

Za nami 3 sesje egzaminacyjne – wszystkie zakończone sukcesem uczniów. Przed uczniami ostatnia sesja egzaminacyjna w kwietniu – życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

 

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー