Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Program edukacyjny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości i 190-lecia polskiej bankowości

Program edukacyjny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości i 190-lecia polskiej bankowości

Opublikowano: 21-11-2018

21 listopada 2018 r. młodzież z klas 2Mm, 3EM i 3Ea Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięła udział w programie edukacyjnym dla dzieci i młodzieży z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości i 190-lecia polskiej bankowości centralnej. Program pod patronatem NBP i UNO miał miejsce w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.
Kształcąc kompetencje kluczowe – inicjatywność i przedsiębiorczość, grupa aktorów z klas 2Mm i 3EM w osobach Dagmary Kaplewskiej, Robert Barszczewskiego, Karola Luśni, Jakuba Zuśki oraz Kacpra Kiliana przedstawiła inscenizację “Po co nam pieniądze?”skierowaną do dzieci i młodzieży.
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych otrzymał szczególne podziękowania na ręce Pani Dyrektor Ewy Kaliszuk od pani Dyrektor Olsztyńskiego Oddziału Narodowego Banku Polskiego Hanny Błońskiej oraz od Pana Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego Sławomira Sadowskiego.

Młodzież przygotowały: Maria Świerkowska i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー