Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Projekt budowy sprężarki

Projekt budowy sprężarki

Opublikowano: 28-03-2022

Uczniowie klasy 3CP wzięli udział w projekcie budowy sprężarki. Grupa pod przewodnictwem nauczyciela Andrzeja Kończyka zaprojektowała oraz wykonała urządzenie. Budowa oraz dopięcie projektu przedłużały się znacznie z powodu zdalnych zajęć, ale efekt finalny to sprężarka ze zbiornikiem siedemnastolitrowym z kompresorem od chłodziarki, gdzie presostat wyłącza sprężarkę przy 5,5 bara. Na kolejnych zajęciach uczniowie klasy podejmą wyzwanie mające na celu zbudowanie dwóch komór chłodniczych z płyt PIR. Koncepcje komór będą ważone, a o efektach tego projektu poinformujemy w czerwcu.

projekt_sprężarka projekt_sprężarka2

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー