Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Projekt “Cyfrowobezpieczni.pl”

Projekt “Cyfrowobezpieczni.pl”

Opublikowano: 25-10-2017

Dnia 25 października 2017r. w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa odbył się Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego.
Jednym z ważniejszych działań tego dnia było spotkanie uczniów i grona pedagogicznego z Edukatorem, który zaprezentował najważniejsze kwestie związane z cyberbezpieczeństwem młodzieży – w tym istotne informacje na temat tego, gdzie i u kogo szukać pomocy w niebezpiecznej lub trudnej sytuacji oraz jak unikać najczęstszych niebezpieczeństw.
Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach, podczas których podejmowano problemy ważne z punktu widzenia młodzieży: na jakie niebezpieczeństwa mogą być narażeni i jakich nieprzyjemności sami doświadczyli w sieci. W trakcie zajęć uczniowie rozwiązywali test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w sieci.
Ostatnim elementem Dnia Bezpieczeństwa było spotkanie z wychowawcami klas i rodzicami. Nauczyciele w pełni świadomi zagrożeń, rozumiejący młodzież i mający wiedzę na temat zagrożeń, które na nich czyhają, mają szansę faktycznie przyczynić się do powstania w szkole klimatu nie tylko kształtującego odpowiedzialne postawy uczniów, ale także ułatwiającego zmierzenie się z trudnymi sytuacjami, gdy do takich dojdzie.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー