Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Projekt e-Twinningowy „We are Europe”

Projekt e-Twinningowy „We are Europe”

Opublikowano: 09-05-2019

9 maja 1950 r. Robert Schuman ogłosił deklarację, która zapoczątkowała proces integracji Europy. Na pamiątkę tego wydarzenia w tym dniu obchodzimy Dzień Europy. W związku z nim uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w kolejnym projekcie e-Twinningowym “We are Europe”, w którym wzięły m.in takie państwa jak: Malta, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja, Portugalia, Włochy, Grecja, Ukraina, Irlandia, Serbia, Chorwacja, Rumunia, Czechy i inne szkoły z Polski. Uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w projekcie komunikowali się w języku angielskim. Głównym punktem była rozmowa o Europie i wysyłanie kartek pocztowych z pozdrowieniami do wybranych państw. Dziękujemy szkołom z Albanii i Francji za piękne pozdrowienia.
Koordynatorki: Katarzyna Winiarska, Anny Bontal i Małgorzata Bogudał

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー