Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Projekt edukacyjny “Wielcy i wybitni Polacy w życiu młodzieży ZSM-E w Olsztynie”

Projekt edukacyjny “Wielcy i wybitni Polacy w życiu młodzieży ZSM-E w Olsztynie”

Opublikowano: 05-03-2018

W styczniu i marcu 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie realizowali kolejną odsłonę projektu edukacyjnego “Wielcy i wybitni Polacy w życiu młodzieży ZSM-E w Olsztynie”.
Z okazji 150 rocznicy urodzin wybitnej noblistki odbył się konkurs chemiczny pt” Poznanie życia i dorobku Marii Skłodowskiej-Curie”. Do pierwszego etapu, przeprowadzonego w styczniu, przystąpiła młodzież z klas pierwszych technikum oraz szkoły branżowej.

Zagadnienia tej części dotyczyły życia rodzinnego i zawodowego znanej uczonej. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 3-osobowe zespoły z każdej klasy, które zdobyły największą ilość punktów.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 5 marca 2018 r. Zespoły odpowiadały na pytania związane z dorobkiem naukowym Marii Skłodowskiej-Curie.Po zaciętej rywalizacji zwycięską drużyną okazali się uczniowie z 1 klasy szkoły branżowej – Kamil Domin, Kacper Wrzosek i Piotr Nowak.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulują koordynatorki projektu p. Beata Bartoś, p. Magdalena Kozłowska i p. Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー