Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Przez historię z Niezwyciężonymi

Przez historię z Niezwyciężonymi

Opublikowano: 07-01-2019

7 stycznia 2019 r. młodzież ZSM-E wraz z p. Marią Świerkowską i p. Agnieszką Wirchanowicz – opiekunkami szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej uczestniczyła w spotkaniu, którego organizatorem był Instytut Pamięci Narodowej i nad którym patronat objął Wojewoda Warmińsko – Mazurski. Uczestnicy spotkania wysłuchali dwóch wykładów. Pierwszy wygłoszony przez p. Sebastiana Nowakowskiego pod tytułem „Jedziecie na białe niedźwiedzie” dotyczył sowieckich deportacji obywateli polskich w latach 1939/1941, drugi, którego autorem był p. Michał Ostapiuk, odnosił się do początków polskiej konspiracji niepodległościowej na Wileńszczyźnie. Obecna na prelekcji młodzież mogła też obejrzeć krótki film animowany „50 – letnie dzieje odzyskania przez Polskę suwerenności”. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu, które dotyczyło tak bolesnych kart z życia naszego narodu, zyskując świadomość, że o tych wydarzeniach nie można zapomnieć, a pamięć o nich jest naszym obowiązkiem. Jesteśmy to winni Niezwyciężonym.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー