Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku

Punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku

Opublikowano: 11-12-2019

11 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uruchomiliśmy punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku, który działał pod hasłem „Trzy wymazy i do bazy dla Pawła z Olsztyna”. Został on uruchomiony z myślą o wszystkich chorych na nowotwory krwi, a w szczególności z myślą o Pawle, który właśnie teraz potrzebuje wsparcia w walce z nawrotem ostrej białaczki. Zarejestrowało się u nas ponad dwadzieścia osób. Bardzo dziękujemy za ten wspaniały odruch serca i miejmy nadzieję, że dzięki podobnym akcjom znajdzie się genetyczny bliźniak Pawełka, który podaruje mu drugie życie.

Organizator punktu w szkole: Monika Pęgier
Wolontariusze: Katarzyna Baranowska, Radosław Bartoszek, Konrad Witkiewicz, Filip Schmidt

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー