Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Rada Dyrektorów Szkół Zawodowych

Rada Dyrektorów Szkół Zawodowych

Opublikowano: 04-01-2018

4 stycznia 2018r. w Hotelu Mercure w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych. Celem Rady jest udział w tworzeniu, konsultowaniu i opiniowaniu rozwiązań organizacyjno – prawnych ukierunkowanych na dostosowanie szkolnictwa branżowego i technicznego do potrzeb polskiej gospodarki oraz wyzwań współczesnego rynku pracy, w szczególności poprzez aktywną współpracę z pracodawcami. W skład Rady Dyrektorów zostało powołanych w drodze Zarządzenia Ministra Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej 42 dyrektorów szkół zawodowych z całej Polski reprezentujących wszystkie branże. Członkiem Rady została również Dyrektor ZSM-E w Olsztynie Ewa Kaliszuk.

Sprawozdanie na stronie MEN: https://men.gov.pl/strony/minister-edukacji-narodowej-powolala-rade-dyrektorow-szkol-zawodowych.html#prettyPhoto

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー