Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Razem dla Niepodległej – integracja pokoleń

Razem dla Niepodległej – integracja pokoleń

Opublikowano: 09-11-2018

W tym roku data 11 listopada miała jeszcze bardziej symboliczny wymiar. W Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie 100 – lecie niepodległości Polski świętowano na wiele sposobów.
9 listopada 2018 r. uczniowie klasy 2Mm realizującej innowację pedagogiczną „Bezpieczeństwo narodowe – przygotowanie do służby mundurowej” wraz z wychowawcą panią Marią Świerkowską udali się na wspólne świętowanie do najmłodszych obywateli z Przedszkola nr 12 w Olsztynie.
W radosnej atmosferze przedstawiono dzieciom program pt. „Twarze Niepodległości”. Wszyscy przenieśli się w czasy II Rzeczypospolitej. Wspólnie układano puzzle, śpiewano pieśni patriotyczne wspominając dzieła Ojców Niepodległości. Była to żywa lekcja historii i patriotyzmu.
O godzinie 11.11 wspólnie z panią Dyrektor i całą społecznością Przedszkola uroczyście odśpiewano Hymn Polski w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー