Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Razem na Święta

Razem na Święta

Opublikowano: 16-12-2019

16 grudnia 2019 r. w ramach akcji „Razem na Święta” uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie: klasa 3Ebs oraz przedstawiciele klasy 2Mm mundurowej i klasy 1EbP odwiedzili podopiecznych DPS „Laurentius” .

Spotkanie rozpoczęło sie pokazem musztry w wykonaniu klasy 2Mm. Następnie już w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie zaprezentowali program słowno – muzyczny o zwyczajach i tradycjach Bożego Narodzenia. Wspaniale wyszło nam wspólne kolędowanie.  Nie zabrakło też elementu  zabawy polegającej na rozwiązywaniu quizu świątecznego na czas.

Na zakończenie uczeń przebrany za Św. Mikołaja wręczył własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami.

Organizatorzy: Beata Bartoś, Magdalena Kozłowska, Waldemar Kamiński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー