Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Regionalny etap Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

Regionalny etap Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

Opublikowano: 20-02-2019

20 lutego 2019 r. w 1 olsztyńskim batalionie składowania odbył się regionalny etap Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentowali: Adrian Rafalski i Dominik Wiśniewski. Olimpiada przebiegała w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym. Część teoretyczna dotyczyła zagadnień związanych z zarządzaniem kryzysowym, alarmowaniem i ostrzeganiem oraz udzielaniem pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. W części drugiej zespoły brały udział w zainscenizowanej sytuacji, podczas której należało w sposób prawidłowy udzielić pierwszej pomocy. Nasi reprezentanci zajęli szóste miejsce.

Opiekun: Zygmunt Piotrowicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー