Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » REKRUTACJA 2018: “Dlaczego warto wybrać Energetyk?”

REKRUTACJA 2018: “Dlaczego warto wybrać Energetyk?”

Opublikowano: 06-06-2018

Zapraszamy do nas! Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie (popularnie zwany “Energetykiem”) to gwarancja nauki w nowoczesnych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Ucz się u nas! Dlaczego warto? Perspektywy rozwoju technicznego wiążą się z energią i napędzaną nią maszynami. Wszyscy jesteśmy świadkami dokonującej się w tej dziedzinie rewolucji – rozwój motoryzacji elektrycznej, wzrost inwestycji w odnawialne źródła energii, rozbudowa na globalną skalę systemów zarządzania energią. JUTRO należy do energii i maszyn. To JUTRO rodzi się w Energetyku!

Możemy pochwalić się współpracą z najlepszymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim. Nasze współdziałanie z przedsiębiorcami gwarantuje zdobycie pracy każdemu absolwentowi.

Energetyk to baza dydaktyczna na najwyższym światowym poziomie. Dzięki realizowanym inwestycjom wartym niemal 30 mln złotych zyskujesz możliwość kształcenia w doskonałych warunkach, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz rozwiązań technologicznych. Dzięki termomodernizacji szkoła od nowego roku szkolnego 2018/19 zyska nowy kształt i wizerunek. Powstaje również nowoczesna baza sportowa.

Przy okazji nauki zawodu ukończysz kursy nadające dodatkowe uprawnienia (kursy spawalnicze, wózki widłowe, kursy kwalifikacyjne SEP i wiele innych).

Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych to możliwość rozwijania pasji i zdolności. Organizujemy wycieczki edukacyjne do zakładów pracy, laboratoriów i pracowni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Nasi uczniowie odbywają praktyki w renomowanych przedsiębiorstwach oraz biorą udział w szkoleniach branżowych.

Olsztyński Energetyk to nie tylko szkoła nowoczesna, lecz również innowacyjna. Realizujemy następujące innowacje edukacyjne:

*nauka programowania
*bezpieczeństwo narodowe – przygotowanie do służby mundurowej
*piłka ręczna – wychowanie przez sport
*piłka nożna – droga do kariery

Osiągnięcia sportowe są mocną stroną naszych uczniów – szczególnie w piłce ręcznej. Jesteśmy aktualnymi mistrzami Olsztyna i wicemistrzami województwa w tej dyscyplinie.

ENERGETYK – tu zrealizujesz pasje i zdobędziesz zawód. Pewny i dobrze płatny zawód!

Zawody przyszłości:

TECHNIK ELEKTRYK: http://www.zsmeolsztyn.pl/aktualnosci/rekrutacja-2018-dlaczego-warto-wybrac-zawod-technik-elektryk/ 

TECHNIK MECHANIK: http://www.zsmeolsztyn.pl/aktualnosci/rekrutacja-2018-dlaczego-warto-wybrac-zawod-technik-mechanik/

ELEKTRYK: http://www.zsmeolsztyn.pl/aktualnosci/rekrutacja-2018-dlaczego-warto-wybrac-zawod-elektryk/

ELEKTROMECHANIK: http://www.zsmeolsztyn.pl/aktualnosci/rekrutacja-2018-dlaczego-warto-wybrac-zawod-elektromechanik/

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH: http://www.zsmeolsztyn.pl/aktualnosci/rekrutacja-2018-dlaczego-warto-wybrac-zawod-operator-obrabiarek-skrawajacych/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー