Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Rozgrywki indywidualne w tenisie stołowym o Mistrzostwo Olsztyna

Rozgrywki indywidualne w tenisie stołowym o Mistrzostwo Olsztyna

Opublikowano: 07-06-2018

7 czerwca 2018 r. w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie odbyły się rozgrywki indywidualne w tenisie stołowym o Mistrzostwo Olsztyna zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Pierwsze miejsca zajęli zawodnicy trenujący na co dzień w sekcjach sportowych tenisa stołowego. Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych zajęli następujące miejsca:

Grzegorz Jakobson i Rafał Damięcki – V miejsce
Mateusz Rogowski – VII miejsce

Opiekun drużyny: Jerzy Piątczak

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー