Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Opublikowano: 01-09-2021

1 września 2021 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Klasy pierwsze spotkały się z Panią Dyrektor Katarzyną Chamerską, wychowawcami oraz gronem pedagogicznym na sali gimnastycznej, a pozostali uczniowie wraz z wychowawcami w salach lekcyjnych. Odśpiewano hymn państwowy, a Pani Dyrektor powitała wszystkich, życząc owocnej i wytrwałej pracy w nowym roku szkolnym. Bardzo miłym aspektem rozpoczęcia roku była wizyta przedstawiciela firmy Erko, Pani Pauli Krech, która przekazała na ręce Pani Dyrektor voucher na kwotę 3000zł na wsparcie kół naukowych i najlepszych uczniów.
Następnie z okazji mijającej 1 września 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej, wysłuchaliśmy pieśni wojennej w wykonaniu Pana Romana Korzenia. Przypomniano uczniom, że 82 lata temu młodzi musieli szybciej dojrzeć, a my, dzięki ich poświęceniu, możemy teraz żyć w wolnym kraju.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー