Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowano: 04-09-2017

4 września 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. O godz. 10.30 w szkolnej sali gimnastycznej powitani zostali uczniowie klas pierwszych, a o 11.15 młodzież starszych klas.

Po powitaniu gości, młodzieży, rodziców, grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły, głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Kaliszuk, która odczytała życzenia na nowy rok szkolny Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Olsztyna, a następnie z krótkim przemówieniem wystąpił Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Komendant OHP Pan Dariusz Rudnik, który powitał młodzież szkoły, a szczególnie nowopowstałą klasę VII Szkoły Podstawowej dla Dorosłych.

Podczas uroczystości nie zabrakło refleksji dotyczącej 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej, która była największym konfliktem zbrojnym w dziejach ludzkości.

Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie spotkali się z wychowawcami.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー