Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu: „Bądźmy Gotowi! – Jesteśmy Gotowi!”

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu: „Bądźmy Gotowi! – Jesteśmy Gotowi!”

Opublikowano: 25-05-2022

Na początku kwietnia 2022 r. zapadły rozstrzygnięcia w ogólnopolskim konkursie „Bądźmy Gotowi! – Jesteśmy Gotowi!” organizowanym przez współpracującą z naszą szkołą Fundacją GOTOWI.ORG. Zadaniem uczestników było stworzenie pracy z następujących obszarów merytorycznych: rodzinny plan awaryjny, domowe zapasy, plecak awaryjny, wzywanie pomocy i udzielanie pomocy, bezpieczeństwo w miejscu zdarzenia, współdziałanie z lokalną społecznością, sprawność i kondycja fizyczna, szczególne umiejętności, zastosowania prawidłowych procedur. ZSM-E reprezentował uczeń klasy 2EaC Krzysztof Czerwiński, który decyzją komisji konkursowej zajął czwarte miejsce. Krzysztof wspólnie z innymi laureatami weźmie udział w kilkudniowym szkoleniu surwiwalowym na jednym z poligonów wojskowych w okolicach Olsztyna. Serdecznie gratulujemy.

Koordynatorzy współpracy z Fundacją GOTOWI.ORG: Monika Zielińska, Magdalena Staniszewska, Piotr Konarzewski

gotowi_konkurs

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー