Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Savoir – vivre na co dzień i od święta

Savoir – vivre na co dzień i od święta

Opublikowano: 31-10-2017

W październiku 2017 roku wszyscy uczniowie ZSM-E w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa zrealizowali projekt czytelniczo – edukacyjny zatytułowany „Savoir – vivre na co dzień i od święta”.
Projekt ten był zespołowym, planowym przedsięwzięciem obejmującym zróżnicowane działania. Realizowany był w zespołach klasowych, a nad jego przeprowadzeniem opiekę sprawowali wychowawcy poszczególnych klas.
Istotą projektu było zapoznanie uczniów z książką Elżbiety Młynarczyk „Savoir vivre na co dzień i od święta”, która została zakupiona przez bibliotekę szkolną w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, a ponadto przybliżenie uczniom naszej szkoły zasad dobrego zachowania oraz wychowanie w duchu szacunku dla drugiego człowieka.
W związku z powyższym wszyscy wychowawcy klas zrealizowali na godzinach wychowawczych temat związany z zasadami savoir – vivru oraz wykonali z uczniami „Dekalog ucznia ZSM-E”. Wszyscy uczniowie mieli też szansę rozwiązać konkursowy quiz o dobrym zachowaniu. Chętni napisali pracę pisemną „Moje zachowanie świadczy o mnie”, za której realizację mogli uzyskać ocenę.
Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia była p. Agnieszka Wirchanowicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー