Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Seminarium edukacyjne “Polacy na frontach II wojny światowej”

Seminarium edukacyjne “Polacy na frontach II wojny światowej”

Opublikowano: 20-09-2019

20 września 2019 r. uczniowie klasy 3Ea, 4EM, 3M i 3Eob uczestniczyli w seminarium edukacyjnym pt.: ,,Polacy na frontach II wojny światowej”. Organizatorem przedsięwzięcia był Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty i Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie.
Wysłuchaliśmy niezwykle ciekawych wykładów Historyków IPN na temat udziału i znaczącego wkładu polskich jednostek wojskowych w bitwach stoczonych przez Pierwszą Dywizję Grenadierów pod Lagarde (Francja) i Samodzielną Brygadę Strzelców Karpackich pod Tobrukiem (Afryka) w czasie II wojny światowej.

Organizatorki wyjścia: pani Maria Świerkowska i pani Małgorzata Bogudał.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー