Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

Opublikowano: 15-06-2018

Wieloletnią tradycją olsztyńskiego “Energetyką” są spływy kajakowe i co roku gromadzą wielu spragnionych wrażeń i kontaktu z naturą młodych ludzi. Dnia 15 czerwca 2018 r. ponad trzydziestu uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięło udział w spływie na trasie Olsztyn-Barkweda. Pod czujnym okiem nauczycieli w wycieczce uczestniczyli uczniowie klas: 1Ea, 1Ebs, 1Mm, 2Eb, 3M I 3eoz.

Trasa Olsztyn-Barkweda jest bardzo malownicza. Dla mieszkańców Olsztyna jest dużą radością zobaczyć swoje miasto z poziomu rzeki. Jej dodatkową zaletą jest umiarkowany stopień trudności, dzięki temu jest dostępna nawet dla początkującego kajakarza. Uczestnicy nie tylko mogli doświadczyć piękna warmińskiej przyrody, lecz również musieli zmierzyć się ze spiętrzoną falą na rozlewiskach rzeki oraz przeszkodami, takimi jak przewrócone drzewa i konieczność przenioski kajaków przy elektrowniach wodnych „Łyna” i „Brąswałd”. Zwieńczeniem spływu było ognisko z kiełbaskami na Polanie Brąswałdzkiej oraz – na zakończenie – pokonanie Jeziora Mosąg.
Wycieczka była doskonałą okazją do wyciszenia się i odpoczynku na łonie przyrody oraz chwilą wytchnienia od codziennej pracy i nauki.

Opiekunowie: Grzegorz Zasadowski, Agnieszka Wirchanowicz, Andrzej Lange, Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー