Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spływ kajakowy 2022

Spływ kajakowy 2022

Opublikowano: 15-06-2022

Wieloletnią tradycją olsztyńskiego Energetyka jest organizowanie na koniec roku szkolnego spływów kajakowych. Nie inaczej było i tym razem. 15 czerwca 2022 r. grupa blisko 50 uczniów wraz z pięcioma opiekunami wzięła udział w spływie kajakowym na niezwykle malowniczej trasie Tumiany – Barczewo. Uczestnicy mogli podziwiać piękno warmińskiej przyrody z powierzchni wód jeziora Pisz i rzeki Pisy. Pokonywanie trasy wiązało się wielokrotnie z pokonywaniem naturalnych przeszkód w postaci powalonych drzew, co stanowiło kolejną atrakcję i było dodatkowym “zastrzykiem adrenaliny”. Po kilkugodzinnej eskapadzie wszyscy cali  i zdrowi wróciliśmy do swoich domów.

Organizatorzy: Grzegorz Zasadowski, Kamil Rzewuski, Marcin Turowski, Andrzej Lange, Piotr Konarzewski

spływ22 spływ22a spływ22b spływ22d spływ22e spływ22f

spływ22g

smart

spływ22h

smart

spływ22i

smart

spływ22j

smart

spływ22k

smart

spływ22l

smart

spływ22ll

smart

spływ22m

smart

spływ22n

smart

spływ22o

smart

spływ22p

smart

spływ22q

smart

spływ22r

smart

spływ22s

smart

spływ22t

smart

spływ22u

smart

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー