Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

Opublikowano: 13-06-2019

13 czerwca 2019 r. kilkudziesięciu uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uczestniczyło – jak co roku – w spływie kajakowym pobliskimi rzekami i jeziorami. W tym roku uczestnicy spływu mogli podziwiać piękno rzeki Pisy, jeziora Wadąg oraz rzeki Wadąg. Nagłe załamanie pogody uniemożliwiło przebycie całej zaplanowanej trasy, ale i tak w pamięci młodzieży ten dzień pozostawił miłe wspomnienia.
Organizator: Grzegorz Zasadowski.
Opiekunowie: Grzegorz Zasadowski, Agnieszka Wirchanowicz, Andrzej Korzeń, Piotr Konarzewski.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/splyw-kajakowy-13-06-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー