Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Spotkania z pracownikami OHP

Spotkania z pracownikami OHP

Opublikowano: 04-04-2017

W dniach 27-28.03. oraz 03.04.2017r. w Zespole Szkół  Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyły się spotkania informacyjno-promocyjne z pracownikami Centrum Edukacji i pracy Młodzieży OHP w Olsztynie , które  dedykowane był młodzieży kończącej edukację w najbliższym czasie.

W spotkaniach z uczniami uczestniczył specjalista ds. rozwoju zawodowego Pani Ewa Kraszewska –Witalska oraz pośrednik pracy/ asystent EURES Pani Magda Płoskońska.

Dzięki spotkaniom uczniowie zapoznali się z ofertą OHP, poznali aktualne oferty pracy w kraju i za granicą oraz uzyskali informacje o możliwościach podniesienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach realizowanych przez Ośrodki Szkolenia Zawodowego OHP oraz projektach realizowanych na rzecz młodzieży.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー