Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Spotkanie w Centrum Polsko – Niemieckim w Olsztynie

Spotkanie w Centrum Polsko – Niemieckim w Olsztynie

Opublikowano: 16-11-2017

16 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1Ebs Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z nauczycielami: p. Iwoną Proniewską – Bombałą i p. Zenonem Kowalskim odwiedzili Centrum Polsko – Niemieckie w Olsztynie.
Dyrektor Centrum – Norbert Kardahs (absolwent ZSM-E) przedstawił historię i cele placówki, takie jak: integracja międzynarodowa, budowanie pozytywnych dobrosąsiedzkich relacji oraz wspólne poznawanie kultury i tradycji obu krajów. Miejsce to założoną funkcję pełni do dzisiaj. Pan dyrektor podzielił się swoim długoletnim doświadczeniem zawodowym. Zwrócił uwagę uczniów na angażowanie się w wolontariat będący okazją do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych oraz umieszczaniu informacji o tym w CV.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー