Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie maturzystów z Prezydentem Olsztyna

Spotkanie maturzystów z Prezydentem Olsztyna

Opublikowano: 14-11-2019

W godzinach popołudniowych 14 listopada 2019 r. w dawnej sali sesyjnej Urzędu Miasta z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych odbyło się spotkanie tegorocznych maturzystów z Prezydentem Miasta Olsztyna dr Piotrem Grzymowiczem.
Uroczystość rozpoczął sam Prezydent, a następnie głos zabrała Pani dr Ewa Gładkowska (Instytut Sztuk Pięknych), która przybliżyła zebranym życie i twórczość Hieronima Skurpskiego-działacza kultury, historyka sztuki a zarazem honorowego obywatela Miasta Olsztyna i Działdowa.
Na zakończenie wizyty szkołom przekazano do bibliotek albumy: Stanisława Achremczyka-“O Olsztynie” i Małgorzaty Chomicz-“Silence”. Przybyli w kuluarach mieli możliwość wymiany swoich opinii dotyczących popularyzacji sztuk pięknych wśród młodzieży szkolnej.

Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowali: Łukasz Nowicki i Klaudiusz Pater z klasy 4EM wraz z paniami: Magdaleną Staniszewską i Elżbietą Świerkocką.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー