Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z dziećmi ze Stowarzyszenia ARKA

Spotkanie z dziećmi ze Stowarzyszenia ARKA

Opublikowano: 06-12-2019

6 grudnia 2019 r., jak co roku z okazji „Mikołajek”, odwiedziliśmy dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA. W spotkaniu uczestniczyli  uczniowie klasy 2Mm i 3Ea. Wolontariusze wspólnie z dziećmi wykonali  prace plastyczne o tematyce świątecznej. Były również zabawy ruchowe. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach. Dodatkową atrakcją dla nich były mundury wojskowe  uczniów klasy 2 Mm.  Czas upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Żegnając się  wręczyliśmy dzieciom świąteczne upominki.

Organizatorzy: Magdalena Kozłowska, Regina Dawidczyk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー