Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej

Spotkanie z funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej

Opublikowano: 11-04-2022

W poniedziałek 11.04.2022 r. uczniowie klasy 3 CP i 3EaP uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie oraz z Grupy Zabezpieczenia Działań Warmińsko-Mazurskiego Urzędu  Celno-Skarbowego w Olsztynie.

Celem spotkania z młodzieżą było zapoznanie z działaniami funkcjonariuszy  wymierzonymi w grupy przestępcze, zajmującymi się m.in. nielegalnym hazardem, produkcją wyrobów tytoniowych, alkoholowych oraz zabezpieczaniem dowodów przestępstwa.

Dziękujemy paniom: Agnieszce Wirchanowicz, Magdalenie Staniszewskiej, Reginie Dawidczyk  oraz uczniom za uczestnictwo w powyższej prelekcji.

Organizatorzy: pani Dorota Szender, pani Monika Zielińska

izba1 izba2 izba3 izba4 izba5

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー