Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej

Opublikowano: 15-10-2019

15 października 2019 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, odbyło się edukacyjne spotkanie z funkcjonariuszkami reprezentującymi Warmińsko- Mazurski Oddział  Straży Granicznej w ramach realizacji Krajowego Planu Działań Przeciwko Handlu Ludźmi. Uczestniczący w spotkaniu uczniowie mieli okazję poznać zasady pracy funkcjonariusza oraz wymagania dotyczące naboru do służby. Druga część spotkania odbyła się pod hasłem „Nie jesteś na sprzedaż”. Funkcjonariuszki wyjaśniły uczniom, czym jest zjawisko handlu ludźmi, jak ustrzec się przed tym niebezpieczeństwem i pomóc poszkodowanym. Uczniowie byli bardzo zainteresowani prezentowanym tematem, wykazali się aktywnością i wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnych warsztatach.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー